| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Temel Satış Noktası |
| ZX7-400G | Pulse MMA Kaynak Makinesi | IGBT tek tüp, ana devre tasarımı, güvenli ve güvenilir; çift voltaj 220V/380V uyumlu |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| ZX7-400G | 1. IGBT tek tüp çoklu kart tasarımı, küçük gövde ile büyük güç 2. Evrensel voltaj uyumlu: 220V tek faz, 380V tek faz, 380V üç faz 3. Çoklu korumalar: aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj, düşük voltaj 4. Tam kanallı yüksek hızlı fan ile ısı dağılımının artırılması 5. Stabil kaynak akımı, yüksek verimlilik, derin penetrasyon 6. Güçlü ark direnci, parlak yeşil kaynak cürufu, geliştirilmiş iş verimliliği 7. Tek tuşla başlatma ön ısıtma göstergesi, çalışma saati göstergesi 8. Kompakt boyut, mobil ve yüksek irtifa kaynakları için uygun |
| Parametre | ZX7-400G |
| Giriş Güç Voltajı | 220V 380V |
| Giriş Nominal Akımı | 7.4KVA |
| Yüksek Olmayan Voltaj | 70V-80V |
| Yüksek Olmayan Çıkış Voltajı | 20V-29.6V |
| Çıkış Akım Aralığı | 20A-240A |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Giriş Koruma Derecesi | IP21S |
| Nominal Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 8.1KG |
| Boyutlar | 425*220*312mm |
| Uygulanabilir Elektrot Boyutu | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkışı ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 4mm²
- Çıkış Kablo Spesifikasyonu: 25-35mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 40A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Notu: Kullanımdan önce toprak kablosunu ve güç kablosunu doğru bir şekilde bağlamak zorunludur




