| Ürün Modeli | Kaynak Makinesi Adı | Ana Satış Noktası |
| ZX7-255L | Inverter DC MMA Kaynak Makinesi | IGBT tek tüp, ana devre tasarımı, güvenli ve güvenilir; çift voltaj 220V/380V uyumlu |
| Ürün Modeli | Teknik Özellikler |
| ZX7-255L | 1. IGBT tek tüp çoklu kart tasarımı, küçük gövde ile büyük güç 2. Evrensel voltaj uyumlu: 220V tek faz, 380V tek faz, 380V üç faz 3. Birden Fazla Koruma: aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj, düşük voltaj 4. Tam kanallı yüksek hızlı fan ile ısı dağılımının artırılması 5. Stabil kaynak akımı, yüksek verimlilik, derin penetrasyon 6. Kompakt boyut, mobil ve yüksek irtifa kaynakları için uygundur |
| Parametre | ZX7-255L |
| Giriş Gücü Voltajı | 220V 380V |
| Giriş Değerlendirilmiş Akım | 4.5KVA |
| Yüksek Olmayan Voltaj | 70V-80V |
| Yük Olmadan Çıkış Voltajı | 20V-25.6V |
| Çıkış Akım Aralığı | 20A-140A |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Giriş Koruma Derecesi | IP21S |
| Değerlendirilmiş Görev Döngüsü | 60% |
| Ağırlık | 3.2KG |
| Boyutlar | 230*155*217mm |
| Uygun Elektrot Boyutu | Φ1.6 – Φ3.2 |
| Diğer Fonksiyonlar | ✅ Taşınabilir ✅Hava Soğutmalı ✅3 Faz ✅DC Çıkış ✅Sıcaklık Kontrolü |
- Giriş Güç Kablosu: 2.5mm²
- Çıkış Kablo Spesifikasyonu: 16-25mm²
- Güç Dağıtım Anahtarı: 40A
- Ortam Sıcaklığı: -10℃ ~ +40℃
- Kullanım Notu: Kullanımdan önce toprak kablosunu ve güç kablosunu doğru şekilde bağlayın


