| Model produktu | Nazwa spawarki | Kluczowy punkt sprzedaży |
| ZX7-630 | Dwumodułowa spawarka inwertorowa DC MMA / do żłobienia łukiem węglowym | Moduł IGBT typu soft-switch, wysokie napięcie obwodu otwartego, łatwe zajarzenie łuku; Podwójne zastosowanie do MMA i żłobienia łukiem węglowym |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-630 | 1. Moduł IGBT typu soft-switch, wysokie napięcie obwodu otwartego, łatwe zajarzenie łuku 2. Wentylator o dużej mocy pracujący z pełną prędkością dla lepszego odprowadzania ciepła 3. Oddzielnie regulowany prąd spawania i prąd siły łuku 4. Wielokrotne zabezpieczenia: nadprądowe, przegrzewania, przepięciowe, podnapięciowe, VRD 5. Pogrubiona metalowa obudowa, trwała w trudnych warunkach pracy 6. Podwójne zastosowanie do MMA i żłobienia łukiem węglowym |
| Parametr | ZX7-630 |
| Napięcie zasilania wejściowego | 380V |
| Znamionowy prąd wejściowy | 15,8 KVA |
| Napięcie biegu jałowego | 70V-80V |
| Napięcie biegu jałowego wyjścia | 22V-38.4V |
| Zakres prądu wyjściowego | 60A-460A |
| Klasa izolacji, stopień ochrony IP | F |
|
Stopień ochrony IP | IP21S |
| Cykl pracy znamionowej | 60% |
| Waga | 22 KG |
| Wymiary | 525*265*475 mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2,5 – Φ5,0 |
| Inne funkcje | ✅Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3 fazy ✅Wyjście DC ✅Regulacja temperatury |
- Przewód zasilający wejściowy: 6 mm²
- Specyfikacja przewodu wyjściowego: 50 mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 60A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i przewód zasilający
- Jedna maszyna może wykonywać wiele operacji spawania, nadaje się do spawania różnych materiałów

