| Model produktu | Nazwa spawarki | Główny punkt sprzedaży |
| ZX7-500 | Dwumodułowa spawarka inwertorowa MMA DC | Przemysłowy moduł IGBT, wysokie napięcie obwodu otwartego, łatwe zajarzanie łuku; ciągła praca klasy przemysłowej |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-500 | 1. Przemysłowy moduł IGBT, wysokie napięcie obwodu otwartego, łatwe zajarzenie łuku |
| Parametr | ZX7-500 |
| Napięcie zasilania wejściowego | 380V |
| Znamionowy prąd wejściowy | 12,5KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 20V-29,6V |
| Zakres prądu wyjściowego | 40A-360A |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony IP | IP21S |
| Znamionowy cykl pracy | 60% |
| Waga | 19,3KG |
| Wymiary | 525*265*475mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2,5 – Φ5,0 |
| Inne funkcje | ✅ Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3 fazy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Przewód zasilający: 6mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 35mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 60A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający


