| Model produktu | Nazwa spawarki | Główny punkt sprzedaży |
| ZX7-400K | Spawarka inwerterowa DC MMA | Pojedyncza rurka IGBT, konstrukcja obwodu głównego, bezpieczna i niezawodna; kompatybilna z podwójnym napięciem 220V/380V |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-400K | 1. Pojedyncza rurka IGBT, konstrukcja obwodu głównego, bezpieczna i niezawodna |
| Parametr | ZX7-400K |
| Napięcie zasilania wejściowego | 220V 380V |
| Prąd znamionowy wejściowy | 7.5KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 20V-29.6V |
| Zakres prądu wyjściowego | 20A-240A |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony wejścia | IP21S |
| Cykl pracy znamionowy | 60% |
| Waga | 8.9KG |
| Wymiary | 403*215*399mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Inne funkcje | ✅Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3-fazowy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Kabel zasilający: 4mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 25-35mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 40A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający


