| Model produktu | Nazwa spawarki | Kluczowy punkt sprzedaży |
| ZX7-400H/400HT/400K | Spawarka inwerterowa DC MMA | Pojedyncza rurka IGBT, konstrukcja obwodu głównego, bezpieczna i niezawodna; kompatybilna z podwójnym napięciem 220V/380V |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-400H/400HT/400K | 1. Pojedyncza rurka IGBT, konstrukcja obwodu głównego, bezpieczna i niezawodna |
| Parametr | ZX7-400H / ZX7-400HT |
| Napięcie zasilania wejściowego | 220V 380V |
| Prąd wejściowy znamionowy | 9KVA |
| Napięcie biegu jałowego | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 22V-31.2V |
| Zakres prądu wyjściowego | 20A-280A |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony IP | IP21S |
| Cykl pracy znamionowej | 60% |
| Waga | 12KG |
| Wymiary | 455*225*355mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Inne funkcje | ✅Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3 fazy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Przewód zasilający wejściowy: 4mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 35mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 60A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający


