| Model produktu | Nazwa spawarki | Kluczowy punkt sprzedaży |
| ZX7-400GT | Spawarka MMA impulsowa | Pojedyncza rurka IGBT, konstrukcja obwodu głównego, bezpieczna i niezawodna |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-400GT | 1. Konstrukcja wielopłytkowa z pojedynczymi tranzystorami IGBT, mała obudowa o ogromnej mocy 2. Wielokrotne zabezpieczenia: przegrzanie, nadprądowe, przepięcie, podnapięcie 3. Wentylator o dużej prędkości z pełnym kanałem dla lepszego odprowadzania ciepła 4. Stabilny prąd spawania, wysoka wydajność, głębokie wnikanie 5. Silna odporność na łuk, jasny zielony żużel spawalniczy, poprawa wydajności pracy 6. Wyświetlacz wstępnego podgrzewania jednym klawiszem, wyświetlacz godzin pracy 7. Kompaktowy rozmiar, odpowiedni do spawania mobilnego i na dużych wysokościach |
| Parametr | ZX7-400GT |
| Napięcie zasilania wejściowego | 380V |
| Prąd znamionowy wejściowy | 7.4KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 20V-29.6V |
| Zakres prądu wyjściowego | 20A-240A |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony IP | IP21S |
|
Cykl pracy znamionowy | 60% |
| Waga | 7.7KG |
| Wymiary | 425*220*312mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Inne funkcje | ✅ Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3 fazy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Przewód zasilający: 4mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 25-35mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 40A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający




