| Model produktu | Nazwa spawarki | Kluczowy punkt sprzedaży |
| NBC-630R | Spawarka MMA Soft-Switch | Technologia soft-switch z modułem IGBT, wielofunkcyjna; odpowiednia do ciężkich prac spawalniczych w przemyśle, konstrukcjach stalowych, stoczniach itp. |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| NBC-630R | 1. Moduł IGBT Soft-switch, wysokie napięcie obwodu otwartego, łatwe zajarzenie łuku 2. Wysokowydajny wentylator o pełnym przepływie dla lepszego odprowadzania ciepła 3. Regulowane oddzielnie prąd spawania i prąd siły łuku 4. Pogrubiona metalowa obudowa, wytrzymała w trudnych warunkach pracy 5. Obsługuje spawanie pionowe, płaskie, pachwinowe, nad głową, z wszechstronnymi możliwościami spawania 6. Szybki kanał powietrzny, długotrwała praca bez przegrzewania, odpowiedni do spawania przemysłowego pod dużym obciążeniem 7. Pogrubiona metalowa obudowa, trwała w trudnych warunkach pracy |
| Parametr | NBC-630R |
| Napięcie zasilania wejściowego | 380V |
| Prąd znamionowy wejściowy | 34.6KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 17V-50V |
| Zakres prądu wyjściowego | 60A-630A |
| Klasa izolacji, IP Rating | F |
| IP Rating | IP21S |
| Cykl pracy znamionowy | 60% |
| Waga | 41KG |
| Wymiary | 630*316*620mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ5.0 |
Zakres drutu spawalniczego | Φ0.8 – Φ1.6 |
| Inne funkcje | ✅Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3-fazowy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Kabel zasilający: 6mm²
- Specyfikacja kabla spawalniczego: 50mm²
- Przełącznik rozdziału mocy: 60A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Powiadomienie o użytkowaniu: Należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający przed użyciem
- Jedna maszyna może wykonywać wiele operacji spawania, nadaje się do spawania różnych materiałów
- Spawanie w pionie, płasko, w narożach, nad głową




