| Model produktu | Nazwa spawarki | Kluczowy punkt sprzedaży |
| NBC-500R | Spawarka MMA z przełączaniem miękkim | Technologia przełączania miękkiego modułu IGBT, wielofunkcyjna; odpowiednia do ciężkich prac spawalniczych w przemyśle konstrukcji stalowych, stoczniach itp. |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| NBC-500R | 1. Moduł IGBT z miękkim przełączaniem, wysokie napięcie obwodu otwartego, łatwe zajarzenie łuku 2. Wysokowydajny wentylator z pełnym kanałem dla lepszego odprowadzania ciepła 3. Oddzielna regulacja prądu spawania i prądu siły łuku 4. Pogrubiona metalowa obudowa, wytrzymała w trudnych warunkach pracy 5. Obsługuje spawanie pionowe, płaskie, pachwinowe, nad głową, z wszechstronnymi możliwościami spawania 6. Szybki kanał powietrzny, długotrwała praca bez przegrzewania, odpowiedni do spawania przemysłowego o dużym obciążeniu 7. Pogrubiona metalowa obudowa, trwała w trudnych warunkach pracy |
| Parametr | NBC-500R |
| Napięcie zasilania wejściowego | 380V |
| Znamionowy prąd wejściowy | 24,4 KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 17V-50V |
| Zakres prądu wyjściowego | 60A-500A |
| Klasa izolacji, stopień ochrony IP | F |
| IP Rating | IP21S |
| Znamionowy cykl pracy | 60% |
| Waga | 40,2 kg |
| Wymiary | 630*316*620 mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ5.0 |
Zakres drutu spawalniczego | Φ0,8 – Φ1,6 |
| Inne funkcje | ✅ Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3-fazowy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Przewód zasilający wejściowy: 6 mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 50 mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 60A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający
- Jedna maszyna może wykonywać wiele operacji spawania, nadaje się do spawania różnych materiałów
- Spawanie w pionie, w poziomie, pachwinowe, nad głową




