| Model produktu | Nazwa spawarki | Kluczowy punkt sprzedaży |
| NBC-315G | Cyfrowa spawarka MIG/MAG z wyświetlaczem LCD | Rura IGBT o wysokiej mocy zajarzania łuku; Duży ekran o wysokiej rozdzielczości, wielofunkcyjne przełączanie |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| NBC-315G | 1. Pojedyncza rura IGBT, wysoka moc zajarzania łuku, wysoki wskaźnik sukcesu 2. Duży ekran LCD o wysokiej rozdzielczości, swobodne przełączanie wielu funkcji spawania 3. Wysokostabilny zasilacz podajnika drutu, płynne i stabilne podawanie drutu 4. Reaktor filtrujący, stabilny łuk, niskie rozpryski, gładka spoina spawalnicza 5. Pogrubiona metalowa obudowa, trwała w trudnych warunkach pracy |
| Parametr | NBC-315G |
| Napięcie zasilania wejściowego | 220V 380V |
| Znamionowy prąd wejściowy | 10.5KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie jałowe wyjściowe | 14V-32V |
| Zakres prądu wyjściowego | 40A-270A |
| Klasa izolacji, stopień ochrony IP | F |
| Stopień ochrony IP | IP21S |
| Znamionowy cykl pracy | 60% |
| Waga | 15.8KG |
| Wymiary | 500*251*460mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ4.0 |
Zakres drutu spawalniczego | Φ0.8 – Φ1.0 |
| Inne funkcje | ✅ Przenośny ✅Chłodzony powietrzem ✅3-fazowy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Kabel zasilający: 4mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 25-35mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 60A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający
