| Model produktu | Nazwa spawarki | Kluczowy punkt sprzedaży |
| ZX7-418K | Spawarka inwerterowa MMA DC | Pojedyncza rurka IGBT, konstrukcja obwodu głównego, bezpieczna i niezawodna; kompatybilna z podwójnym napięciem 220V/380V |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-418K | 1. Konstrukcja wielopłytkowa z pojedynczą rurką IGBT, mała obudowa o ogromnej mocy 2. Uniwersalne napięcie: jednofazowe 220V, jednofazowe 380V, trójfazowe 380V 3. Wielokrotne zabezpieczenia: przegrzanie, nadprądowe, przepięciowe, podnapięciowe 4. Wysokowydajny wentylator o pełnym przepływie do zwiększonego rozpraszania ciepła 5. Stabilny prąd spawania, wysoka wydajność, głębokie wtopienie 6. Kompaktowy rozmiar, odpowiedni do spawania mobilnego i na dużych wysokościach |
| Parametr | ZX7-418K |
| Napięcie zasilania wejściowego | 220V 380V |
| Znamionowy prąd wejściowy | 6.5KVA |
| Napięcie biegu jałowego | 70V-80V |
| Napięcie biegu jałowego wyjścia | 20V-28,4V |
| Zakres prądu wyjściowego | 20A-210A |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony IP | IP21S |
| Cykl pracy znamionowy | 60% |
| Waga | 5,15 kg |
| Wymiary | 307*157*265 mm |
| Odpowiedni rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Inne funkcje | ✅Przenośny ✅Chłodzenie powietrzem ✅3-fazowy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Przewód zasilający wejściowy: 4mm²
- Specyfikacja przewodu wyjściowego: 16-25mm²
- Wyłącznik dystrybucji mocy: 40A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Przed użyciem należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i przewód zasilający


