| Model produktu | Nazwa maszyny spawalniczej | Główny punkt sprzedaży |
| ZX7-318K | Inwerterowa maszyna spawalnicza DC MMA | IGBT pojedyncza rurka, projekt obwodu głównego, bezpieczny i niezawodny; kompatybilny z podwójnym napięciem 220V/380V |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-318K | 1. Projekt z pojedynczą rurą IGBT i wieloma płytkami, małe ciało z ogromną mocą 2. Kompatybilność z napięciem uniwersalnym: 220V jednofazowe, 380V jednofazowe, 380V trójfazowe 3. Wiele zabezpieczeń: przegrzanie, nadprąd, nadnapięcie, niedonapięcie 4. Pełnodrożny wentylator wysokiej prędkości dla lepszego odprowadzania ciepła 5. Stabilny prąd spawania, wysoka wydajność, głębokie wnikanie 6. Kompaktowy rozmiar, odpowiedni do spawania mobilnego i na dużych wysokościach |
| Parametr | ZX7-318K |
| Napięcie zasilania | 220V 380V |
| Napięcie znamionowe wejścia | 5.5KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 20V-27.2V |
| Zakres prądu wyjściowego | 20A-180A |
| Klasa izolacji | F |
| Klasa ochrony przed wnikaniem | IP21S |
| Cykle pracy oceniane | 60% |
| Waga | 5.1KG |
| Wymiary | 307*157*265mm |
| Rozmiar elektrody | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Inne funkcje | ✅ Przenośny ✅Chłodzenie powietrzem ✅3 fazy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Kabel zasilający: 4mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 16-25mm²
- Wyłącznik rozdzielający: 40A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający przed użyciem


