| Model produktu | Nazwa maszyny spawalniczej | Główny punkt sprzedaży |
| ZX7-315K | Inwerterowa maszyna spawalnicza DC MMA | IGBT pojedyncza rurka, projekt obwodu głównego, bezpieczny i niezawodny; kompatybilny z uniwersalnym napięciem |
| Model produktu | Cechy techniczne |
| ZX7-315K | 1. IGBT pojedyncza rurka, projekt obwodu głównego, bezpieczny i niezawodny 2. Kompatybilność z napięciem uniwersalnym: 220V jednofazowe, 380V jednofazowe, 380V trójfazowe 3. Regulowane osobno prąd spawania i prąd siły łuku 4. Wiele zabezpieczeń: przeciążenie, nadprąd, nadnapięcie, niedonapięcie 5. Wzmocniona metalowa obudowa, trwała w trudnych warunkach pracy |
| Parametr | ZX7-315K |
| Napięcie zasilania wejściowego | 220V 380V |
| Napięcie znamionowe wejścia | 6.8KVA |
| Napięcie bez obciążenia | 70V-80V |
| Napięcie wyjściowe bez obciążenia | 20V-28.8V |
| Zakres prądu wyjściowego | 20A-220A |
| Klasa izolacji | F |
| Klasa IP | IP21S |
| Cykle pracy oceniane | 60% |
| Waga | 8.8KG |
| Wymiary | 403*215*399mm |
| Rozmiar zastosowanego elektrody | Φ2.5 – Φ4.0 |
| Inne funkcje | ✅ Przenośny ✅Chłodzenie powietrzem ✅3 fazy ✅Wyjście DC ✅Kontrola temperatury |
- Kabel zasilający: 4mm²
- Specyfikacja kabla wyjściowego: 25-35mm²
- Wyłącznik rozdzielający: 40A
- Temperatura otoczenia: -10℃ ~ +40℃
- Uwaga dotycząca użytkowania: Należy prawidłowo podłączyć przewód uziemiający i kabel zasilający przed użyciem



