| مدل محصول | نام دستگاه جوش | نقطه فروش اصلی |
| ZX7-400GT | دستگاه جوش MMA پالسی | تک تیوب IGBT، طراحی مدار اصلی، ایمن و قابل اعتماد |
| مدل محصول | ویژگیهای فنی |
| ZX7-400GT | 1. طراحی چند برد تیوپ IGBT، بدنه کوچک با توان بالا 2. حفاظتهای متعدد: گرمای بیش از حد، جریان بیش از حد، ولتاژ بیش از حد، ولتاژ کم 3. فن پرسرعت تمام کانال برای دفع حرارت بهتر 4. جریان جوش پایدار، راندمان بالا، نفوذ عمیق 5. مقاومت قوس قوی، سرباره سبز روشن، بهبود راندمان کار 6. نمایش پیشگرم با یک کلید، نمایش ساعت کار 7. اندازه جمع و جور، مناسب برای جوشکاری سیار و در ارتفاعات بالا |
| پارامتر | ZX7-400GT |
| ولتاژ ورودی | 380 ولت |
| جریان نامی ورودی | 7.4KVA |
| ولتاژ بدون بار | 70 ولت - 80 ولت |
| ولتاژ خروجی در حالت بیباری | 20V-29.6V |
| محدوده جریان خروجی | 20A-240A |
| درجه عایق | F |
| درجه حفاظت ورودی | IP21S |
| چرخه کاری نامی | 60% |
| وزن | 7.7 کیلوگرم |
| ابعاد | 425*220*312mm |
| اندازه الکترود قابل استفاده | Φ2.5 – Φ4.0 |
| سایر عملکردها | ✅ قابل حمل ✅خنکشونده با هوا ✅3 فاز ✅خروجی DC ✅کنترل دما |
- کابل برق ورودی: 4mm²
- مشخصات کابل خروجی: 25-35 میلیمتر مربع
- کلید توزیع برق: 40A
- دمای محیط: -10℃ ~ +40℃
- نکات استفاده: قبل از استفاده حتماً سیم ارت و کابل برق را به درستی وصل کنید




