| مدل محصول | نام دستگاه جوش | نقطه فروش اصلی |
| ZX7-418G | دستگاه جوش MMA پالس | IGBT لوله تکی، طراحی مدار اصلی، ایمن و قابل اعتماد؛ سازگار با ولتاژ دوگانه 220V/380V |
| مدل محصول | ویژگیهای فنی |
| ZX7-418G | 1. طراحی چند بردی لوله IGBT تک، بدنه کوچک با قدرت زیاد 2. سازگار با ولتاژ جهانی: 220V تکفاز، 380V تکفاز، 380V سهفاز 3. چندین حفاظت: بیشحرارت، بیشجریان، بیشولتاژ، کمولتاژ 4. فن پرسرعت تمامکانال برای بهبود دفع حرارت 5. جریان جوش پایدار، کارایی بالا، نفوذ عمیق 6. مقاومت قوس قوی، سرباره جوش سبز روشن، بهبود کارایی 7. نمایش پیشگرم با یک کلید، نمایش ساعت کار 8. اندازه جمع و جور، مناسب برای جوشکاری سیار و در ارتفاعات بالا |
| پارامتر | ZX7-418G |
| ولتاژ ورودی | 220V 380V |
| جریان نامی ورودی | 6.4KVA |
| ولتاژ بدون بار | 70V-80V |
| ولتاژ خروجی بدون بار | 20V-28.4V |
| محدوده جریان خروجی | 20A-210A |
| درجه عایق | F |
| رتبه حفاظت در برابر نفوذ | IP21S |
| دوره کاری نامی | 60% |
| وزن | 4.75KG |
| ابعاد | 300*162*235mm |
| اندازه الکترود قابل استفاده | Φ2.5 – Φ4.0 |
| سایر عملکردها | ✅ قابل حمل ✅خنکشونده با هوا ✅3 فاز ✅خروجی DC ✅کنترل دما |
- کابل برق ورودی: 4mm²
- مشخصات کابل خروجی: 25-35mm²
- کلید توزیع برق: 40A
- دمای محیط: -10℃ ~ +40℃
- توجه به استفاده: قبل از استفاده باید سیم زمین و کابل برق به درستی متصل شوند






