| مدل محصول | نام دستگاه جوش | نقطه فروش اصلی |
| ZX7-400H/400HT/400K | دستگاه جوش اینورتر DC MMA | تک ترانزیستور IGBT، طراحی مدار اصلی، ایمن و قابل اعتماد؛ سازگار با ولتاژ دوگانه 220V/380V |
| مدل محصول | ویژگیهای فنی |
| ZX7-400H/400HT/400K | 1. لوله تکی IGBT، طراحی مدار اصلی، ایمن و قابل اعتماد |
| پارامتر | ZX7-400H / ZX7-400HT |
| ولتاژ ورودی | 220 ولت 380 ولت |
| جریان ورودی نامی | 9KVA |
| ولتاژ بدون بار | 70 ولت - 80 ولت |
| ولتاژ خروجی بدون بار | 22V-31.2V |
| محدوده جریان خروجی | 20A-280A |
| درجه عایق | F |
| رتبه حفاظت در برابر نفوذ | IP21S |
| چرخه کارکرد نامی | 60% |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| ابعاد | 455*225*355mm |
| اندازه الکترود قابل استفاده | Φ2.5 – Φ4.0 |
| سایر عملکردها | ✅ قابل حمل ✅خنک شونده با هوا ✅3 فاز ✅خروجی DC ✅کنترل دما |
- کابل برق ورودی: 4mm²
- مشخصات کابل خروجی: 35 میلیمتر مربع
- کلید توزیع برق: 60A
- دمای محیط: -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد
- توجه استفاده: قبل از استفاده سیم ارت و کابل برق را به درستی وصل کنید


