| مدل محصول | نام دستگاه جوش | نقطه فروش اصلی |
| ZX7-400G | دستگاه جوش MMA پالس | طراحی مدار اصلی لوله تک IGBT، ایمن و قابل اعتماد؛ سازگار با ولتاژ دوگانه 220V/380V |
| مدل محصول | ویژگیهای فنی |
| ZX7-400G | 1. طراحی چند برد لوله IGBT تک، بدنه کوچک با قدرت زیاد 2. سازگار با ولتاژ جهانی: 220V تک فاز، 380V تک فاز، 380V سه فاز 3. چندین حفاظت: بیشحرارت، بیشجریان، بیشولتاژ، کمولتاژ 4. فن پرسرعت تمامکانال برای بهبود دفع حرارت 5. جریان جوش پایدار، کارایی بالا، نفوذ عمیق 6. مقاومت قوس قوی، سرباره جوش سبز روشن، بهبود کارایی کاری 7. نمایش پیشگرم با یک کلید، نمایش ساعت کار 8. اندازه جمع و جور، مناسب برای جوشکاری سیار و در ارتفاعات بالا |
| پارامتر | ZX7-400G |
| ولتاژ توان ورودی | 220V 380V |
| جریان نامی ورودی | 7.4KVA |
| ولتاژ بدون بار | 70V-80V |
| ولتاژ خروجی بدون بار | 20V-29.6V |
| محدوده جریان خروجی | 20A-240A |
| درجه عایق | F |
| رتبه حفاظت در برابر نفوذ | IP21S |
| چرخه کاری نامی | 60% |
| وزن | 8.1KG |
| ابعاد | 425*220*312mm |
| اندازه الکترود قابل استفاده | Φ2.5 – Φ4.0 |
| سایر عملکردها | ✅ قابل حمل ✅خنکشونده با هوا ✅سه فاز ✅خروجی DC ✅کنترل دما |
- کابل برق ورودی: 4mm²
- مشخصات کابل خروجی: 25-35mm²
- کلید توزیع برق: 40A
- دمای محیط: -10℃ ~ +40℃
- توجه به استفاده: قبل از استفاده باید سیم زمین و کابل برق به درستی متصل شوند




