| مدل محصول | نام دستگاه جوش | نقطه فروش اصلی |
| ZX7-315K | دستگاه جوش MMA DC اینورتر | لوله تک IGBT، طراحی مدار اصلی، ایمن و قابل اعتماد؛ سازگار با ولتاژ جهانی |
| مدل محصول | ویژگیهای فنی |
| ZX7-315K | 1. لوله تک IGBT، طراحی مدار اصلی، ایمن و قابل اعتماد 2. سازگاری با ولتاژ جهانی: 220V تکفاز، 380V تکفاز، 380V سهفاز 3. جریان جوشکاری و جریان نیروی قوس به طور جداگانه قابل تنظیم 4. چندین حفاظت: بیشحرارت، بیشجریان، بیشولتاژ، کمولتاژ 5. بدنه فلزی ضخیم، مقاوم در برابر محیطهای کاری سخت |
| پارامتر | ZX7-315K |
| ولتاژ ورودی | 220V 380V |
| جریان ورودی نامی | 6.8KVA |
| ولتاژ بدون بار | 70V-80V |
| ولتاژ خروجی بدون بار | 20V-28.8V |
| محدوده جریان خروجی | 20A-220A |
| درجه عایق | F |
| رتبه IP | IP21S |
| دوره کاری رتبه بندی شده | 60% |
| وزن | 8.8KG |
| ابعاد | 403*215*399mm |
| اندازه الکترود قابل استفاده | Φ2.5 – Φ4.0 |
| سایر عملکردها | ✅ قابل حمل ✅خنکشونده با هوا ✅3 فاز ✅خروجی DC ✅کنترل دما |
- کابل برق ورودی: 4mm²
- مشخصات کابل خروجی: 25-35mm²
- کلید توزیع برق: 40A
- دمای محیط: -10℃ ~ +40℃
- توجه به استفاده: باید قبل از استفاده، سیم زمین و کابل برق به درستی متصل شوند



